„Real“ pirmajame Ispanijos „La Liga“ čempionato ture svečiuose 0:0 sužaidė su San Sebastiano „Real Sociedad“ vienuolike.

„Karališkasis“ klubas kamuolį kontroliavo net 68 proc. mačo laiko bei pagal smūgius pirmavo 16:6, bet vaisių tai neatnešė.

„Real Sociedad“ gretose debiutavo vasarą iš „Manchester City“ atvykęs Davidas Silva. Jis rungtyniavo nuo 63-osios minutės.

Tuo metu Italijos čempionų titulo gynybą pergalingai pradėjęs „Juventus“ klubas namie 3:0 įveikė Genujos „Sampdoria“ ekipą.

Cristiano Ronaldo 13-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą debiutiniame mače pasižymėjusiam 20-mečiui klubo naujokui Dejanui Kulusevskiui.

88-ąją minutę pirmąjį savo sezono įvartį pelnė ir pats 35-erių portugalas. Prieš tai, 78-ąją minutę, antrąjį rungtynių įvartį mušė Leonardo Bonucci.