Per pirmąjį kėlinį vos vieną smūgį į vartus atlikę svečiuose „Tottenham“ atsilikinėjo, tačiau galiausiai iškovojo triuškinančią pergalę 5:2.

Į Danny Ingso tikslų smūgį Londono klubo korėjietis Heung-min Sonas atsakė net keturiais įvarčiais, o mačo pabaigoje šeimininkų vartininką nuginklavo ir Harry Kane‘as.

Būtent H. Kane‘as atliko H-M. Sonui visus keturis rezultatyvius perdavimus. Taip „Tottenham“ duetas užfiksavo „Premier“ lygos rekordą.

Iki šiol joks futbolininkas nebuvo mušęs keturių įvarčių po keturių to paties bendraklubio perdavimų.

Tuo metu Prancūzijoje antrą pergalę į savo sąskaitą įsirašiusi PSG ekipa svečiuose 3:0 sutriuškino „Nice“ vienuolikę.

Koronavirusu persirgęs Kylianas Mbappe į aikštę grįžo mušdamas pirmąjį mačo įvartį 38-ąją minutę. Kitus du įvarčius pridėjo Angelis Di Maria ir Marquinhosas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)