Šio klubo vadovai prieš pirmenybes naujiems žaidėjams įsigyti išleido maždaug 200 mln. eurų. „Aristokratai“ pasirašė sutartis su būriu labai aukšto lygio futbolininkų – vokiečiais Timo Werneriu, Kai Havertzu, brazilu Thiago Silva.

Pasak kai kurių Anglijos futbolo ekspertų, „Chelsea“ šį sezoną yra pajėgi pakovoti ir dėl čempionės titulo. Praėjusiame čempionate Londono ekipa liko ketvirta.

Šių pirmenybių pirmajame ture „Chelsea“ išvykoje 3:1 palaužė „Brighton“ futbolininkus. „Liverpool“ turnyro starte namie sunkiai 4:3 įveikė debiutantą „Leeds United“.

„Premier“ lygoje „Liverpool“ ir „Chelsea“ tarpusavyje susitiko 56 kartus. 22 pergales šventė Liverpulio komanda, 20 – Londono. 14 dvikovų baigėsi taikiai. Per visą klubų istoriją nuo 1907 metų „Liverpool“ futbolininkai „aristokratus“ privertė pasiduoti 81 kartą. 64 sykius triumfavo „Chelsea“, o 41-ame mače užfiksuotos lygiosios.

Pirmąsias rungtynes šio sezono „Premier“ lygoje žais „Manchester United“, kuris praėjusiose pirmenybėse užėmė trečią vietą. „Raudonieji velniai“ šeštadienį „Old Trafford“ stadione priims Londono „Crystal Palace“.

Pastaroji ekipa pirmajame ture savo aikštėje 1:0 laimėjo prieš „Southampton“. Praėjusį sezoną „Crystal Palace“ liko 12-oje pozicijoje. Šis klubas „Premier“ lygoje tik kartą yra nugalėjęs „Manchester United“, tačiau tai padarė neseniai – praėjusiame čempionate išvykoje šventė pergalę 2:1.

Mančesterio futbolininkai „Premier“ lygoje Londono komandą nugalėjo 17 kartų. 4 dvikovos baigėsi taikiai.

Užpraėjusio sezono čempionas, o praėjusiose pirmenybėse antrą vietą užėmęs „Manchester City“ pirmosiose savo rungtynėse pirmadienį svečiuose galynėsis su „Wolverhampton“. Šis klubas 2019-2020 m. čempionate liko septintas. Vulverhamptono futbolininkai pirmajame ture svečiuose 2:0 pranoko „Sheffield United“.

„TV3 Sport“ ir „TV3 Sport 2“ kanalai bei naujos kartos televizija „Go3“ savaitgalį ir pirmadienį parodys dešimt rungtynių.