11-ą min. po varžovų baudos smūgio šeimininkai nesugebėjo išmušti kamuolio iš savo baudos aikštelės, ir Tomas Dombrauskis neatsargiai nugriovė slovaką Martiną Koscelniką – teisėjui iš Norvegijos Espenui Eskasui neliko nieko kito, kaip skirti 11 m baudinį.

Auksinę progą realizavo legionierius iš Gvinėjos Kamso Mara.

20-ą min. rezultatą padvigubino baudos aikštelėje laisvas paliktas kitas „Slovan“ slovakas Jakubas Hromada.

Jau po dviejų minučių čekai turėjo pirmauti 3:0, tačiau teisėjai nepastebėjo, jog po tolimo M. Koscelniko smūgio nuo skersinio atšokęs kamuolys nusileido per metrą už „Riterių“ vartų linijos ir tik tuomet išlėkė atgal į aikštę.

Kontržaidimo organizuoti Lietuvos ekipai visiškai nesisekė. „Riterių“ strategas iš Suomijos Tommi Pikkarainenas dar pirmame kėlinyje ant suolo pasodino su nervais nesusitvarkiusį legionierių iš Dramblio Kaulo Kranto Lajo Traore.

Vaizdas aikštėje pasikeitė tik sužaidus valandą. Nors iki tol progų neturėjo, rezultatą šeimininkai sušvelnino 61-ą min. Technišku smūgiu iš beveik 20 m kamuolį į viršutinį vartų kampą nukreipė saugas iš Venesuelos Angelis Lezama.

Įkvėpti sėkmės „Riteriai“ ėmė dažniau pavojingai atakuoti, greta virpsto smūgiavo po keitimo pasirodęs Rokas Filipavičius, tačiau gelbėti komandą teko ir vartininkui Tadui Simaičiui.

Galiausiai bet kokią intrigą LFF stadione 83-ą min. užgesino po standartinės padėties galva pasižymėjęs Michaelis Rabušičius, o pačioje pabaigoje taškus sudėjo dar vieną baudinį realizavęs Yusufas Helalis ir į greitą ataką nuskuodęs Janas Matoušekas.

Rezultatas

„Riteriai“ 1 – 5 „Slovan“
12' [0 – 1] Kamso Mara (11 m)
20' [0 – 2] Jakubas Hromada
61' [1 – 2] Angelis Lezama
83' [1 – 3] Michaelis Rabušičius
89' [1 – 4] Yusufas Helalis (11 m)
90+3' [1 – 5] Janas Matoušekas

„Riterių“ starto sudėtis: Tadas Simaitis, Deividas Malžinskas, Ričardas Šveikauskas, Dominykas Barauskas, Valdemaras Borovskis; Tomas Dombrauskis, Lajo Traore, Angelis Lezama, Mindaugas Grigaravičius; Donatas Kazlauskas, Gytis Paulauskas.

Primename, kad „Riteriai“ pirmame atrankos etape po pratęsimo 3:2 nugalėjo „Derry City“ ekipą iš Šiaurės Airijos. Tuo metu „Slovan“ varžybas pradėjo iškart nuo antro etapo.

Kitu barjeru čekams Europos lygos kvalifikacijoje taps „Bačka Topola“ (Serbija) ir Bukarešto FCSB (Rumunija) poros nugalėtojai.