C diviziono 4-osios grupės favoritus Tiranoje palaužė vienintelis Donato Kazlausko įvartis 60-ąją minutę. Puolėjas po grubios varžovų klaidos perėmė kamuolį aikštės viduryje bei aplenkęs vartus palikusį vartininką įmušė į tuščius vartus.

Nors albanai kontroliavo kamuolį 54 proc. rungtynių laiko, pavojingesnes progas viso mačo metu organizavo svečiai. Lietuvos futbolininkai pagal atliktus smūgius nusileido 8:9, bet pagal smūgius į vartų plotą buvo pranešesni 4:1.

Kiek agresyviau Albanijos vienuolikė pradėjo žaisti tik po praleisto įvarčio, tačiau V. Urbono kariauna neatsipalaidavo, nuo suolo kilę futbolininkai nemažino žaidimo kokybės, todėl Tomo Švedkausko ginami vartai išliko sausi.

Albanai susitikimą baigė dešimtyje, nes 87-ąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo jų ryškiausia žvaigždė Elseidas Hysaj.

Albanija – Lietuva statistika

Paskutinį kartą oficialiose rungtynėse Lietuvos rinktinė buvo laimėjusi 2016 metų spalio 11-ąją, kai 2-0 nugalėjo Maltą.

Per pastarąsias 15 oficialių rungtynių V. Urbono auklėtiniai buvo iškovoję tik 1 tašką.

FIFA reitinge Lietuva užima 131-ąją vietą, o Albanija – 66-ąją.

Pirmame Tautų lygos ture Lietuvos futbolininkai namie 0-2 nepasipriešino Kazachstanui, o Albanija tokiu pačiu rezultatu įveikė Baltarusiją. Pirmadienį kazachų ir baltarusių akistata baigėsi pastarųjų pergale 2-1.

Visos grupės komandos dabar turi po 3 taškus.

Kitas rungtynes Tautų lygoje Lietuva žais spalio 11-ąją, kai namie susitiks su Baltarusijos rinktine.