Bene daugiausiai dėmesio sulaukusiose A diviziono rungtynėse Štutgarte Vokietijos rinktinė išleido pergalę iš rankų susitikime su Ispanija. Mačas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Įvartį Vokietijos rinktinei 51 min. įmušė baudos aikštelėje varžovams vilčių nepalikęs Londono „Chelsea“ puolėjas Timo Werneris.

Tačiau išlaikyti persvaros iki finalinio švilpuko vokiečiams nepavyko. Pačią paskutinę minutę pusiausvyrą atstatė prie vartų nedengiamas atsidūręs „Valencia“ ekipos gynėjas Jose Gaya.

Kitose A diviziono rungtynėse Ukraina namie 2:1 pranoko Šveicariją.

B divizione efektingą pergalę Maskvoje pasiekė aikštės šeimininkė Rusijos rinktinė, kuri 3:1 (0:0) pranoko Serbiją.

Ypač gražus buvo antrasis rusų įvartis, kurį pelnė Sankt Peterburgo „Zenit“ saugas Viačeslavas Karavajevas. Atstovaudamas rinktinei jis pasižymėjo pirmą kartą. Kitus du įvarčius nugalėtojams pelnė „Zenit“ puolėjas Artiomas Dziuba.

Visi rezultatai

A divizionas

Vokietija 1 – 1 Ispanija

51' Timo Werneris [1-0]
96' Jose Gaya [1-1]

Ukraina 2 – 1 Šveicarija

14' Andrejus Jermolenka [1-0]
41' Haris Seferovičius [1-1]
68' Oleksandras Zinčenka [2-1]

B divizionas

Bulgarija 1 – 1 Airija

56' Božidaras Krajevas [1-0]
93' Shane'as Duffy [1-1]

Suomija 0 – 1 Velsas

80' Kieferis Moore'as

Rusija 3 – 1 Serbija

48' Artiomas Dziuba [1-0 - iš 11 m]
69' Viačeslavas Karavajevas [2-0]
78' Aleksandras Mitrovičius [2-1]
81' Artiomas Dziuba [2-0]

Turkija 0 – 1 Vengrija

80' Domininkas Szoboszlai