Praėjusio sezono „Premier“ lygos čempionų ir FA taurės laimėtojų akistatoje pastarieji 11 metrų baudinių serijoje triumfavo 5:4.

Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 1:1.

„Kanonierius“ 12-ąją minutę į priekį išvedė Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas, bet 73-ąją minutę rezultatą lygino Takumi Minamino, pelnęs pirmąjį savo įvartį „raudonųjų“ gretose.

Paskutinėmis pagrindinio laiko sekundėmis Jurgenas Kloppas atliko keitimą vietoje Georginio Wijnaldumo į aikštę išleisdamas Rhianą Brewsterį, bet šis manevras nepasiteisino.

Būtent 20-metis R. Brewsteris vienintelis neįmušė savo baudinio ir nulėmė „Liverpool“ pralaimėjimą.

„Liverpool“ ekipa „Community Shield“ rungtynes pralaimėjo antrus metus iš eilės. „Arsenal“ šį titulą laimėjo 16-ąjį kartą.