Burtai lėmė, kad rungtynės vyko Vilniaus LFF stadione, tad „Riteriai“ galėjo mėgautis galimu namų aikštės pranašumu. Vis dėlto pirmieji įvartį pelnė svečiai.

Po kelių pavojingų atakų 18-ą minutę Joe Thomsonas išvedė Šiaurės Airijos komandą į priekį 1:0.

Baigiantis pirmajam kėliniui „Riteriams“ pavyko rezultatą išlyginti. 39-ą min. po Donato Kazlausko tikslaus perdavimo iš krašto Gytis Paulauskas galva pasiuntė kamuolį į svečių vartus.

Iš karto po pertraukos T. Pikkaraineno auklėtiniai vėl sugebėjo 100 proc. išnaudoti atsiradusią progą. Po baudos smūgio G. Paulauskas pasižymėjo antrą kartą ir „Riteriai“ 49-ą min. jau pirmavo 2:1.

Svečiai baltos vėliavos nekėlė ir 63-ą min. rezultatą išlygino. Kamuolį į Tado Simaičio ginamų vartų tinklą galva pasiuntė Eoinas Toalas.

Per likusį laiką komandoms rezultato pakeisti nepavyko ir buvo žaidžiamas pratęsimas.

Vos prasidėjus pratęsimui „Riterių“ puolėjas D. Kazlauskas įspūdingu smūgiu į tolimąjį vartų kampą išvedė aikštės šeimininkus į priekį 3:2.

Antrojo pratęsimo kėlinio pradžioje į šiurpų epizodą pateko Conoras Cliffordas, kai kovodamas dėl kamuolio susidūrė su savo komandos draugu. 28 metų saugas buvo neštuvais išgabentas į ligoninę.

Paskutinių pratęsimo minučių šturmą vilniečių ekipos gynyba su vartininku T. Simaičiu priešakyje atlaikė ir šventė pergalę.

Primename, kad susidariusi situacija dėl koronaviruso pandemijos UEFA organizaciją privertė keisti įprastinę varžybų vykdymo tvarką. Pirmajame atrankos etape bus žaidžiamos tik vienos rungtynės, o ne dvejos, kaip ankstesniais sezonais.

„Riteriai“ praėjusiame A lygos čempionate užėmė trečiąją vietą, o dabar vykstančiose Lietuvos pirmenybėse žengia turnyro lentelės apačioje – užima paskutinę, šeštąją vietą.

Savo ruožtu „Derry City“ komanda rungtyniauja Airijos futbolo lygoje. 2019-ųjų čempionate ši komanda finišavo ketvirta, šių metų pirmenybėse tarp 10-ies komandų ji žengia penktoje pozicijoje.