Vokietijos ekipa ketvirtfinalyje pateikė sensaciją – po permainingos ir atkaklios kovos 2:1 palaužė Madrido „Atletico“ pasipriešinimą.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova, o „Leipzig“ pirmieji išsiveržė į priekį po tikslaus Dani Olmo smūgio 51-ąją minutę, bet 71-ąją minutę rezultatą išlygino paties uždirbtą 11 metrų baudinį realizavęs Joao Felixas.

Lemiamas įvartis krito mačo pabaigoje – 88-ąją minutę. Po keitimo aikštėje pasirodęs 21-erių amerikietis Tyleris Adamsas smūgiavo iš toli, o nuo gynėjų rikošetu atsimušęs kamuolys įskriejo į Jano Oblako ginamus vartus.

Ispanijos ekipa paskutinėmis minutėmis kilo į lemiamą šturmą, tačiau varžovų vartų apgultis vaisių nedavė, todėl Diego Simeone kariauna turėjo pripažinti vokiečių pranašumą.

Tik 2009 metais įkurtas „Leipzig“ klubas Čempionų lygoje žaidžia tik antrą kartą. 2017-2018 metų sezone komandai nepavyko įveikti grupės etapo barjero.

„Leipzig“ su PSG pusfinalio rungtynes žais rugpjūčio 18-ąją, antradienį.

Kitame pusfinalyje kovos „Bayern“ – „Barcelona“ bei „Manchester City“ – „Lyon“ ketvirtfinalio porų laimėtojai.