Po jų paaiškėjo pirmieji du pusfinalio dalyviai, kuriais tapo Milano „Inter“ ir „Manchester United“ klubai.

„Inter“ rezultatu 2:1 (2:1) įveikė Lėverkuzeno „Bayer“ ir pusfinalyje susikaus su Donecko „Šachtar“ bei „Basel“ poros nugalėtoju.

Italai įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo 2:0 po tikslių Nicolo Barellos (15 min.) ir Romelu Lukaku (21 min.) smūgių iš baudos aikštelės, bet Kai Havertzas 25 min. sugrąžino intrigą, kuri išsilaikė iki pat finalinio švilpuko.

Tuo metu „Manchester United“ pergale 1:0 (0:0; 0:0) prieš „Copenhagen“ džiaugėsi tik po pratęsimo.

Vienintelį įvartį 95 min. pelnė portugalas Bruno Fernandesas, realizavęs 11 metrų baudinį.

Fantastiškai žaidęs skandinavų vartininkas Karlas-Johanas Johnssonas atrėmė visus 13 varžovų smūgių iš žaidimo.

„Man United“ pusfinalyje susikaus arba su „Sevilla“, arba su „Wolverhampton“.

Pusfinalio mačai numatyti rugpjūčio 16 ir 17 dienomis, o finalas – 21 d. Kelne.

UEFA Europos taurės laimėtojai užsitikrins kelialapį į kito sezono UEFA Čempionų lygą, o jei komanda nugalėtoja jau turės tokį bilietą, jis pereis trečią vietą Prancūzijos pirmenybėse užėmusiai „Rennes“ ekipai.

Praėjusių metų UEFA Europos taurės finale Baku triumfavo Londono „Chelsea“ 4:1 pranoko Londono „Arsenal“.

Pirmadienio ketvirtfinalio rungtynių rezultatai:

„Manchester United“ 1 – 0 „Copenhagen“, po pratęsimo
95' [1 – 0] Bruno Fernandesas (11 m)

Milano „Inter“ 2 – 1 Lėverkuzeno „Bayer“
15' [1 – 0] Nicolo Barella
21' [2 – 0] Romelu Lukaku
25' [2 – 1] Kai Havertzas