2018 metais „Championship“ atkrintamąsias laimėjusi, tačiau jau 2019 metais iš „Premier“ lygos atgal į antrąjį divizioną iškritusi „Fulham“ ekipa šiemet „Wembley“ stadione vėl pasiekė savo – po atkaklios kovos 2:1 palaužė „Brentford“ vienuolikę.

Šios pergalės dėka „Fulham“ kartu su „West Bromwich Albion“ ir „Leeds United“ kyla į „Premier“ lygą, kurioje pakeis iškritusias „Bournemouth“, „Watford“ ir „Norwich City“ komandas.

Be bilieto į aukščiausią šalies futbolo divizioną Londono klubas gaus ir įspūdingą pinigų sumą – 135 milijonus svarų sterlingų.

Lemiamose sezono rungtynėse pagrindinis laikas baigėsi be įvarčių, o per pratęsimą herojumi tapo „Fulham“ krašto gynėjas Joe Bryanas.

26-erių anglas 105-ąją minutę sėkmingai atliko tolimą baudos smūgį, o 117-ąją minutę dar kartą pasižymėjo greitoje atakoje po Aleksandro Mitrovičiaus perdavimo.

Įdomu, jog iki šiol J. Bryanas per 73 rungtynes buvo pelnęs vos 1 įvartį. Jis tapo pirmuoju futbolininku nuo 2011 metų, „Championship“ finale įmušusiu dukart.

Per pridėtą laiką galva dar pasižymėjo „Brentford“ gynėjas Henrikas Dalsgaardas, tačiau nuo dar vieno varžovų išpuolio „Fulham“ apsigynė bei šventė dramatišką pergalę.

„Championship“ pirmenybėse kitą sezoną toliau žaisianti „Brentford“ ekipa paskutinį kartą aukščiausiame šalies divizione varžėsi dar 1946-1947 metais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)