Vilniaus „Žalgiris“ namie 3:1 nugalėjo „Kauno Žalgirį“ bei pranašumą prieš šią komandą turnyrinėje lentelėje padidino iki 7 taškų.

Svečiai iš Kauno didžiąją mačo dalį žaidė mažumoje – 28-ąją minutę už tyčinį smūgį galva varžovui Marko Karamarko raudoną kortelę prieš save išvydo Rudnilsonas.

Dar iki tol, 24-ąją minutę, pirmąjį Vilniaus klubo įvartį pelnė Liviu Antalis, o 57-ąją minutę persvarą padvigubino Hugo Videmontas.

Nors 71-ąją minutę Emmanuelis Davidas sušvelnino kauniečių atsilikimą, sostinės ekipos pergalę įtvirtino 75-ąją minutę H. Videmonto įmuštas 11 metrų baudinys.

Nuo persekiotojų atsiplėšęs „Žalgiris“ nepaleidžia lyderių – vilniečiai nuo pirmaujančios Marijampolės „Sūduvos“ atsilieka 3 taškais.