„Senoji senjora“ pirmavo, tačiau galiausiai namuose 1:3 nusileido „AS Roma“ vienuolikei.

Pirmasis 5-ąją minutę mušė Gonzalo Higuainas, tačiau 23-ąją minutę rezultatą lygino Nikola Kaliničius, o 44-ąją bei 52-ąją minutę pasižymėjo Diego Perotti.

Paskutinėse sezono rungtynėse „Juventus“ vertėsi be Cristiano Ronaldo, todėl „Serie A“ rezultatyviausio žaidėjo titulą iškovojo Romos „Lazio“ lyderis Ciro Immobile.

Italas šį sezoną pelnė 36 įvarčius bei tapo ne tik „Serie A“, bet ir Europos „auksinio batelio“ savininku.

Tai yra pirmas kartas per 11 metų, kai šį titulą laimės ne C. Ronaldo, Lionelis Messi arba Luisas Suarezas.

C. Immobile paskutinę sezono vinį šeštadienio vakarą kalė į „Napoli“ vartus, tačiau „Lazio“ patyrė pralaimėjimą 1:3 ir liko ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitose šeštadienio rungtynėse Milano „Inter“ 2:0 įveikė „Atalanta“ ekipą bei tapo šalies vicečempione.

Šeštoje vietoje finišavę „AC Milan“ futbolininkai 3:0 sutriuškino „Cagliari“, o „Brescia“ ir „Sampdoria“ sužaidė 1:1.

Dar penki paskutiniojo turo susitikimai bus žaidžiami sekmadienį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)