LFF prezidento rinkimuose dalyvavo du kandidatai – ilgametis šalies rinktinės kapitonas bei dabartinis LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir Vilniaus regiono futbolo sąjungos prezidentas Paulius Malžinskas.

Tomo Danilevičiaus kandidatūrą į LFF prezidento postą iškėlė Lietuvos futbolo teisėjų (LFTA) asociacija, tuo tarpu Pauliaus Malžinsko kandidatūrą iškėlė Vilniaus regiono futbolo sąjunga (VRFS).

Susumavus balsus paaiškėjo, kad LFF prezidento poste liko nepilną kadenciją baigęs legendinis Lietuvos futbolininkas Tomas Danilevičius. Savo rinkiminę kalbą Tomas Danilevičius baigė įkvepiančiais žodžiais: „Naudodamasis proga noriu pareikšti, kad Lietuvos futbolas yra gyvas ir noriu padėkoti kiekvienam iš jūsų, kurie paliekate savo širdis vardan jo. Mes, futbolo bendruomenė, turime aiškius tikslus ir esame pajėgūs kartu įveikti kylančius iššūkius. Kviečiu susitelkti ieškant konkrečių sprendimų.“

Būtent dėl konkrečių sprendimų pasiūlymų stokos konferencijos metu buvo kritikuojamas T. Danilevičiaus oponentas P. Malžinskas, kuriam delegatai klausimus uždavinėjo beveik valandą. Nors VRFS prezidentas akcentavo būtinybę taisyti LFF reputaciją bei poreikį įsileisti į organizacijos valdymą politikus, delegatai emocingai dėstė, jog būtent P. Malžinskas teršia LFF reputaciją apkalbinėdamas jos narius žiniasklaidoje, o LFF prezidento rinkimuose tariamai dalyvaudamas tik norint pasireklamuoti prieš rinkimus į Seimą.

Už T. Danilevičių balsavo 71 delegatas, tuo metu už P. Malžinską – 6.

Jei P. Malžinskas sulaukė daugybės kritikos bei buvusio kolegos Sergejaus Slyvos skirto epiteto „pigi prekė“, T. Danilevičius sulaukė tik bičiulio Rimanto Žvingilo palinkėjimo netapti „politine kekše“, į ką auditorija sureagavo garsiu juoku bei sušukimu „davė suprasti – neik į Seimą“.

T. Danilevičius po konferencijos apgailestavo dėl dabartinio LFF įvaizdžio visuomenėje, tačiau pareiškė, jog toliau sunkiai dirbs tam, kad žmonių požiūris į federaciją pasikeistų.

„Paskutiniu metu teko išgyventi išties sudėtingą laikotarpį. Suprantu, jog prieš rinkimus būna padidėjęs visuomenės dėmesys bei kuriamos įvairios iliuzijos, vis dėlto, tai nepalaužė nei manęs, nei mano noro toliau dirbti Lietuvos futbolui. Dar sykį norėčiau padėkoti visiems konferencijos dalyviams bei, žinoma, futbolo bendruomenei, kuri išreiškė pasitikėjimą“, – teigė LFF prezidentas T. Danilevičius.

Perrinktas LFF prezidentas prabilo ir apie tai, kaip organizacijos įvaizdį lemia jos viceprezidentas Arūnas Pukelis.

„Nereikia žiūrėti į viską per vieno žmogaus prizmę. Futbolas nėra vienas žmogus. Tikrai manau, kad susiformavęs kolektyvas, ir administracija bei Vykdomasis komitetas nori, kad būtų priimti tik teisingi sprendimai, kad futbolas klestėtų. Tam tikri žingsniai jau yra padaryti, tą sakiau ir per kalbą konferencijoje. Manau, kad reikia tėvynę mylėti darbais, o ne žodžiais“, – sakė T. Danilevičius.