„Žuvėdros“ namuose be įvarčių išsiskyrė su „Newcastle United“.

Grahamo Potterio auklėtiniai turnyro lentelėje pakilo į 15-ą vietą (38 taškai), o dar svarbiau, kad likus dviem turams iki pirmenybių finišo nuo iškritimo zonos juos skiria saugi distancija – 7 taškai.

„Newcastle United“ (44 tšk.) lieka 13-oje pozicijoje.

Čempionato vidutiniokų dvikovoje Liverpulio „Everton“ svečiuose sugebėjo pagadinti reikalus „Sheffield United“ futbolininkams, laimėdami 1:0.

Vienintelį įvartį pirmą antro kėlinio minutę technišku smūgiu galva pelnė brazilas Richarlisonas, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko islandas Gylfi Sigurdssonas.

„Everton“ (49 tšk.) užima 11-ą vietą, „Sheffield United“ lieka aštunti (54 tšk.) ir nebeturi vilčių palypėti bent iki septinto laiptelio, kuris, palankiai susiklosčius aplinkybėms, virstų tramplinu į kito sezono UEFA Europos lygą.

Į septintą vietą smuktelėjo „Tottenham Hotspur“, kurį po paskutinių pirmadienio rungtynių aplenkė „Wolverhampton“.

„Vilkai“ namuose 2:0 įveikė Londono „Crystal Palace“. Šeimininkus 41-ą min. į priekį išvedė Danielis Podence, o 68-ą min. pergalę įtvirtino Jonny.

Į šeštą vietą (59 tšk.) palypėję Nuno Espirito Santo auklėtiniai Jose Mourinho kariauną lenkia vienu tašku.

Iki „Premier“ lygos pabaigos abiem komandoms liko vienerios rungtynės.