Lietuvos čempionai išvykoje sužaidė itin blankias rungtynes ir net 0:4 nusileido Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams.

Svečiai iš Marijampolės demonstravo bedantį puolimą, o pavojingas progas viso susitikimo metu kūrė tik vilniečiai. Jų pastangos davė vaisių sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį.

„Žalgiris“ išsiveržė į priekį 37-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus kurioziškai nukreipė Giedrius Matulevičius.

Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ pranašumą įtvirtino legionieriai – po įvartį 64-ąją ir 70-ąją minutėmis įmušė Richie Enninas ir Francis Kyeremeh.

Negana to, paskutinę pridėto laiko minutę pasižymėjo ir meistriškai baudos smūgį realizavęs Hugo Videmontas.

Sauliaus Širmelio auklėtiniams tai buvo pirmasis pralaimėjimas šį sezoną.

Marijampoliečiai po devynių turų išlieka A lygos viršūnėje, o juos persekiojantys vicečempionai turi 5 taškų deficitą.