Katalonams pergalę išplėšė 15-ą minutę pasižymėjęs čilietis Arturo Vidalis, pasiuntęs kamuolį į tinklą po Leo Messi rezultatyvaus perdavimo.

„Barcelonos“ lyderis iš Argentinos tęsia stulbinantį sezoną – Messi pirmauja visoje lygoje tiek pagal pelnytus įvarčius (22), tiek pagal rezultatyvius perdavimus (20). Pagal pastarąjį rodiklį argentinietis artimiausią persekiotoją Mikelį Oyarzabalį iš „Real Sociedad“ klubo lenkia net dvigubai. Daugiausiai įvarčių pelniusių žaidėjų sąrašo antroje vietoje žengia „Real“ prancūzas Karimas Benzema (18).

Pergalę iškovojusi „Barca“ savo sąskaitoje turi jau 79 taškus, kuriuos katalonai surinko per 36 sužaistas rungtynes. Turnyro lentelės viršūnėje žengiantis karališkasis Madrido „Real“ turi vos vienu tašku daugiau, tačiau turi vienas rungtynes atsargoje.

„La Liga“ čempionų trofėjaus likimas paaiškės jau kitą savaitę. „Barcai“ tvarkaraštyje liko ketvirtadienį vyksiančios namų rungtynės su „Osasuna“ ir sekmadienį laukiantis vizitas „Deportivo Alaves“ stadione.

Savo ruožtu, Madrido futbolininkai kitą savaitę žais net trejas rungtynes – pirmadienį Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai svečiuose susigrums su „Granada“, ketvirtadienį namuose priims „Villareal“, o sekmadienį užbaigs sezoną išvyka į „Leganes“ tvirtovę.

„Real“ savo 34-ąjį Ispanijos lygos čempionų titulą užsitikrintų iškovodami bent dvi pergales per tris likusius susitikimus. Jei „Barcelona“ sugebėtų aplenkti varžovus, katalonai Ispanijos čempionais taptų 27-ą sykį.

Anksčiau pasibaigusiose šeštadienio „La Ligos“ rungtynėse „Osasuna“ namuose rezultatu 2:1 (1:1) palaužė Vigo „Celta“ futbolininkus. Dramatišką pergalingą įvartį šeimininkams 91-ą susitikimo minutę pelnė Jose Arnaizas.