Šeimininkai po pirmojo kėlinio džiaugėsi 34-ą minutę Andrew Robertsono jiems suteikta minimalia persvara, tačiau kovingai rungtyniavę „Burnley“ rezultatą išlygino antro kėlinio viduryje. 69-ą minutę pasižymėjo Jay Rodriguezas.

Raudonasis Liverpulio klubas vis dar gali pakartoti geriausią rezultatą 1992-ais metais įkurtos „Premier“ lygos istorijoje ir „Anfield“ stadione iškovoti 18 pergalių iš 19 galimų. Paskutinis Kloppo auklėtinių egzaminas namuose – susitikimas su Londono „Chelsea“ klubu.

Be to, „Liverpool“ iki sezono pabaigus likus trejoms rungtynėms trūksta tik septynių taškų iki 2017-18 metais „Manchester City“ pasiekto „Premier“ lygos rekordo – 100 per sezoną surinktų taškų.

Norėdami pagerinti Pepo Guardiolos auklėtinių pasiekimą raudonieji privalės laimėti visus likusius susitikimus. Be minėtos akistatos su „Chelsea“ Kloppo auklėtinių sezono tvarkaraštyje liko vizitai Londono „Arsenal“ ir „Newcastle United“ stadionuose.

50-ąjį sezono tašką išplėšę „Burnley“ laikinai pakilo į devintą turnyro lentelės vietą. Seano Dyche'o auklėtiniai joje žengia tarp vienomis rungtynėmis mažiau sužaidusių dviejų Šiaurės Londono klubų – tiek pat taškų turinčio „Arsenal“ ir tašku žemiau surinkusių „Tottenham Hotspurs“.

Įsimintiną pergalę Šefildo mieste pasiekė „Sheffield United“ vienuolikė. Tik šiame sezone į „Premier“ lygą po dvylikos metų pertraukos grįžęs klubas namuose net 3:0 (2:0) nubaudė Franko Lampardo auklėtinius „Chelsea“.

Šeimininkų pergalę lėmė 18-ą ir 77-ą minutę pasižymėjusio Davido McGoldricko bei 33-ią minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntusio Oliverio McBurnie įvarčiai.

2016-17 metų sezone trečioje pagal pajėgumą Anglijos futbolo lygoje rungtyniavę „Sheffield United“ tęsia svaiginantį skrydį – pergalė kilstelėjo 54 taškus surinkusį vidurio Anglijos klubą į šeštą turnyro lentelės vietą. „Chelsea“ su 60 taškų žengia treti.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)