Vienintelis susitikimo įvartis krito 73-ią minutę, kai kamuolį į vartų tinklą nuo vienuolikos metrų žymos pasiuntė Sergio Ramosas. Ilgametis „Real“ ir Ispanijos rinktinės narys pelnė jau dešimtąjį savo sezono įvartį ir taip dar labiau pagerino geriausią savo karjeros rezultatą.

Negana to, karališkojo klubo kapitonas pratęsė įspūdingą seriją. Atlikdamas vienuolikos metrų baudinius Ramosas nesukldyo jau 22-ą kartą iš eilės. Tiesa, susitikimui artėjant prie pabaigos gynėjas užsidirbo geltoną kortelę, dėl kurios bus priverstas praleisti artimiausias rungtynes.

Pergalė leido Madrido klubui turnyro lentelėje nuo artimiausių persekiotojų „Barcelonos“ atitrūkti jau septynių taškų skirtumu. Per likusius keturis sezono susitikimus „Real“ iššūkį mes tik viena pirmosios turnyro lentelės pusės komanda – penktoje vietoje žengiantys „Villareal“.

Įspūdingą formą demonstruojantys Zidane'o auklėtiniai iškovojo jau septintą pergalę paeiliui. Jei Madrido ekipa užtikrintai užbaigs sezoną ir nepraras dabartinės pozicijos, jai tai taps jau 34-uoju aukščiausios Ispanijos futbolo lygos čempionų titulu.