Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai „Old Trafford“ stadione 5:2 (3:1) pranoko vienus lygos autsaiderių „Bournemouth“ futbolininkus.

Nors pirmi pasižymėjo svečiai, Mančesterio atstovai dar iki pertraukos atsakė trimis tiksliais savo smūgiais.

Po pertraukos atvykėliai iš Bornmuto sušvelnino savo atsilikimą iki minimumo, bet „Man United“ pridėjo dar du įvarčius ir šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose dubliu pasižymėjo 18-metis puolėjas Masonas Greenwoodas, o po sykį kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Marcusas Rashfordas (iš 11 m), Anthony Martialis ir Bruno Fernandesas.

Laimėjęs „Man United“ klubas su 55 taškais ir toliau užima penktą turnyro lentelės vietą.

Trečias žengiantis „Leicester City“ (58 tšk.) taip pat papildė savo kraitį trimis taškais, nes namuose 3:0 (0:0) Londono „Crystal Palace“ ekipą, o ketvirta esanti Londono „Chelsea“ identišku rezultatu 3:0 (2:0) parklupdė „Watford“ kolektyvą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)