Išsigelbėjo. Marijampolės „Sūduva“ antrą kartą šiame sezone išnešė sveiką kailį paskutinėmis akistatos minutėmis. 93-iąją minutę latvis Valerijus Šabala pelnė pergalingą įvartį, priversdamas „Kauno Žalgirį“ patirti nesėkmę – 0:1. Visgi reikia pripažinti, jog žalgiriečiai antrame kėlinyje buvo pranašesni ir dėl itin apmaudaus pralaimėjimo gali kaltinti tik patys save.

Duetas. Lemtingą Marijampolės ekipos ataką sukūrė du latviai – Glebas Kluškinas bei V. Šabala. G. Kluškinui tai buvo pirmasis rezultatyvus perdavimas, o jo tautiečiui – pirmasis įvartis naujame klube.

Susidomėjimas. Patrauklus akiai „Kauno Žalgirio“ žaidimas į „Kauno Žalgirio“ FA stadioną pritraukia vis daugiau sirgalių. Akistatoje su „Sūduva“ buvo parduoti visi bilietai, tribūnos buvo sausakimšos, be to, nemažai aistruolių įdomią dvikovą stebėjo stadiono prieigose.

Fiasko. Vilniaus „Žalgirio“ ir „Riterių“ akistatų istorijoje – naujas įrašas. Iki sekmadienio mačo nė viena komanda per vieną A lygos susitikimą nebuvo pelniusi daugiau negu 3 įvarčių. Visgi Aliaksejaus Bagos kariauna antrame sezono sostinės derbyje oponentams atseikėjo net 7 įvarčius ir iš savo posto privertė pasitraukti Mindaugą Čepą, kuris „Riteriuose“ dirbo pusmetį.

Tai buvo didžiausias „Riterių“ pralaimėjimas A lygoje nuo 2014-ųjų – metų, kai tuometiniai „Trakai“ debiutavo Lietuvos čempionate.

Benefisas. Pirmą kartą „Žalgirio“ starto sudėtyje pasirodęs legionierius iš Ganos Francis Kyeremeh sužibėjo gražiausiomis spalvomis. Vos per 55 minutes žalgirietis atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei įmušė gražų įvartį. Iki tol F. Kyeremeh buvo sužaidęs vos 5 minutes dvikovoje su Marijampolės „Sūduva“.

Treneriai. M. Čepas tapo trečiuoju strategu šiame A lygos sezone, kuris paliko treniruojamą klubą. Kiek anksčiau su „Panevėžiu“ atsisveikino Aleksandras Kurtijanas, o karantino metu „Sūduvos“ keliai išsiskyrė su Heimo Pfeifenbergeriu.

Ekipas ir toliau treniruoja Aliaksejus Baga, Rokas Garastas ir Tomas Tamošauskas – pastarasis prie savo klubo vairo stovi ilgiausiai.

Pralaužė. „Panevėžys“ septintame mače šiame A lygos sezone iškovojo pirmąją pergalę, 2:1 patiesdamas „Bangą“. Praėjusiais metais panevėžiečiai pirmuoju laimėjimu džiaugėsi 10-ajame ture, kai tokiu pat rezultatu namuose įveikė „Palangą“. Panevėžiečiai šiuo metu sąskaitoje turi 4 taškus ir iki minimumo priartėjo prie laipteliu aukščiau esančių „Riterių“.

Statistika. Panevėžiečiai dvikovos pabaigoje praleido Roberto Vėževičiaus įvartį bei neišlaikė „sausų“ vartų. Įdomu tai, kad praėjusiame sezone, atmetus technines pergalės prieš Kauno „Stumbrą“, „Panevėžiui“ tą padaryti pavyko vos du sykius. Šiemet Aukštaitijos sostinės komanda „sausų“ vartų dar neišlaikė.

Kapitonas. „Banga“ Panevėžyje kovojo ne pačios pajėgiausios sudėties – jai negalėjo padėti diskvalifikuotas Deividas Padaigis. Gargždų ekipos kapitonui nerungtyniaujant, gargždiškiai pirmą kartą šiame sezone praleido daugiau negu 1 įvartį. Reikia pripažinti, jog jeigu ne sėkmingas vartininko Igno Driomovo žaidimas, įvarčių galėjo būti praleista dar daugiau.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)