J. Kloppo auklėtiniai ketvirtadienį vakare pasiekė tai, dėl ko taip karštai kovotojo – tapo „Premier“ lygos čempionais, nors patys nežaidė. Pernykščiai čempionai „Manchester City“ futbolininkai nesugebėjo įveikti Londono „Chelsea“ (1:2), o to užteko, kad „raudonieji“ titulą užsitikrintų anksčiau laiko.

Kaip „Liverpool“ strategas pirmame interviu laimėjus titulą atskleidė, daugelis jo žaidėjų žiūrėjo „Manchester City“ ir „Chelsea“ rungtynes kartu viešbutyje. Per emocijomis persunktą pokalbį J. Kloppo akyse žvilgėjo ašaros.

Tai yra jums. Švęskite, likite namuose. Galite išeiti ir pabūti prie savo namų, bet ne toliau. Tai – jums. Nuoširdžiai sakau, kad negalėjau įsivaizduoti geresnio momento savo gyvenime. Tai daugiau, nei kada nors svajojau. Nuostabus momentas, jaudinanti kelionė, o gražiausi, kad ji dar tęsiasi.
Jurgenas Kloppas

„Ką aš galiu pasakyti, tai yra neįtikėtinas momentas. Tai, ką mano žaidėjai nuveikė per paskutinius dvejus, trejus metus yra sensacija. Man tai visiškas džiaugsmas juos treniruoti. Tapti su šiuo klubu čempionais yra fantastika. Man nesunku motyvuoti vaikinus, kai klubas turi tokią didingą istoriją. „Manchester City“ žaidimas buvo tikrai intensyvus. Nenorėjau, kad tai mane įtrauktų, tačiau vistiek įtraukė“, – „Sky Sports“ sakė J. Kloppas.


Treneris kreipėsi ir į fanus: „Tai yra jums. Švęskite, likite namuose. Galite išeiti ir pabūti prie savo namų, bet ne toliau. Tai – jums. Nuoširdžiai sakau, kad negalėjau įsivaizduoti geresnio momento savo gyvenime. Tai daugiau, nei kada nors svajojau. Nuostabus momentas, jaudinanti kelionė, o gražiausi, kad ji dar tęsiasi. Tačiau dabar tiesiog pasimėgaukime šia akimirka“.

"Liverpool" užsitikrino titulą / Montažas: SofaScore


Viena iš „Liverpool“ žvaigždžių Mohamedas Salahas taip pat dėkojo sirgaliams, kurie palaikė komandą visame pasaulyje. „Jūsų dėka tai tapo įmanoma ir tikimės, kad galėjome suteikti jums džiaugsmo, kurio jūs nusipelnėte“, – sakė jis.


„Neįtikėtina, koks sezonas! Nuostabu būti tokios komandos dalimi. Didžiuojuosi, kad esu „Premier“ lygos nugalėtojas. Visi labai didžiuojamės savo komanda. Net negaliu apsakyti savo jausmų“, – kalbėjo gynėjas Virgilas van Dijkas.

„Liverpool“ kapitonas Jordanas Hendersonas sakė, kad yra laimingas ir dėl komandos draugų, ir dėl fanų. „Ilgai nenorėjau apie tai kalbėti. Jūs norėjote nuolat apie tai kalbėti, tačiau mes – ne. Dabar mes pagaliau tai padarėme ir jausmas nuostabus. Be trenerio šis titulas būtų buvęs nepasiekiamas. Tikiuosi, kad mes išliksime alkani pergalių“, – kalbėjo jis.


„Raudonuosius“ pasveikino ir titulo netekusio „Manchester City“ strategas Pepas Guardiola: „Sveikinu „Liverpool“ su nuostabiu sezonu. Neįmanoma laimėti visą laiką. „Liverpool“ turėjo tikslą ir labai susitelkęs jo siekė. Mes turime persigrupuoti ir pasimokyti, kad ateityje išvengtume tokių situacijų“.

„Liverpool“ fanai triumfo akimirką pamiršo apie koronaviruso pavojų, iš namų patraukė prie stadiono, nors J. Kloppas buvo prašęs likti namuose ir švęsti mažame rate.

Prie stadiono susirinkę tūkstančiai fanų, kaip rašo „Guardian“, nepaisydami karantino taisyklių surengė siautulingą vakarėlį istoriniam įvykiui pažymėti.