Įspūdingai šį sezoną atrodę ir tik sykį suklupę Jurgeno Kloppo auklėtiniai ketvirtadienio vakarą tapo niekaip nebepavejami nė vienai kitai šalies komandai.

Paskutinė dar teoriškai tą padaryti galėjusi Josepo Guardiolos treniruojama „Manchester City“ ekipa vaikiškai klydo ir svečiuose 1:2 (0:1) krito nuo Londono „Chelsea“.

Varžovus spaudę svečiai 36 minutę prarado kamuolį lygioje vietoje, kai aikštės viduryje nesusikalbėjo tarpusavyje, o Christianas Pulišičius vienas nuskuodė į puolimą ir nuginklavo Edersoną.

Nors 55 min. Kevinas De Bruyne nuostabiu baudos smūgiu rezultatą išlygino ir atgaivino saviškių viltis, 78 min. į mančesteriečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, o ranka ant vartų linijos tyčia sužaidęs Fernandinho išvarytas iš aikštės.

Willianas buvo tikslus ir „Chelsea“ šventė pergalę, kuri išlaikė ją ketvirtoje turnyro lentelės vietoje.

"Liverpool" užsitikrino titulą / Montažas: SofaScore

Savo ruožtu „Man City“ (63 tšk.) likus 7 turams nuo liverpuliečių (86 tšk.) atsilieka jau 23 taškais, todėl Raudonieji rekordiškai anksti garantavo sau nugalėtojų vardą – jau 19-ąjį istorijoje.

Įdomu, kad nuo pastarojo „Liverpool“ laimėto titulo Anglijoje praėjo net 11 016 dienų.

Iškalbingas faktas: kai Liverpulio atstovai triumfavo 1990 balandžio 28 dieną, didžioji dauguma dabartinės komandos žaidėjų dar net nebuvo gimę.

"Liverpool" fanai švenčia
Foto: Imago / Scanpix

Turnyro lentelė:

Jurgenas Kloppas ir "Liverpool"
Foto: DELFI