Pirmame kėlinyje vienuolikės įvarčių nepelnė, nors svečiai turėjo iniciatyvą ir privertė ne sykį savo meistriškumą demonstruoti vartininką Igną Driomovą.

Po pertraukos „Bangos“ vartų sargas vėl gelbėjo savo komandą nuo labai pavojingo Egidijaus Vaitkūno bandymo pasižymėti, kitoje aikštės pusėje – Deividas Mikelionis apsigynė nuo aštraus baudos smūgio, kurį atliko Julius Kasparavičius.

78-ąją minutę kauniečiams pavyko pralaužti ledus. Po perdavimo iš kairiojo krašto Lino Pilibaičio atrėmė I. Driomovas, o dar didvyriškiau „Bangos“ vartininkas tą netrukus padarė, kai smūgiavo Philipas Otele. Vis dėlto kamuolys dėkingai atšoko L. Pilibaičiui, kuris jį nukreipė į vartus.

Per likusį laiką gargždiškiai užkūrė nemenką pirtį „Kauno Žalgirio“ aikštės pusėje ir galiausiai pasiekė savo tikslą – 96-ąją minutę po pakelto kampinio baudos aikštelėje kilo sumaištis ir ja pasinaudojęs Skirmantas Rakauskas galva pamušė kamuolį į vartus.

Po šio mačo abi komandos savo sąskaitoje turi po 7 taškus.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Lietuvos futbolo A lygos autsaideris „Panevėžys“ pirmąjį čempionato ratą baigė aukštesne gaida. Laikinojo vyr. trenerio Dainiaus Glevecko vedami panevėžiečiai 5-ojo turo akistatoje penktadienį išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su Vilniaus „Riteriais“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)