Portalas kingfut.com praneša, kad Tuniso rinktinės gynėjas netrukus turėtų pereiti į šios šalies „Esperance Sportive“ klubą.

Tuo metu „Sūduvos“ atstovų teigimu, žaidėjas turi galiojančią sutartį su Lietuvos čempionais ir yra laukiamas Marijampolėje, kai tik atsivers dėl karantino vis dar uždarytos Tuniso sienos.

Tiesa, H. Nagguezas „Sūduvos“ gretose kol kas spėjo sužaisti vienintelį mačą, kai pirmame A lygos ture praleidęs aikštėje 90 min. padėjo 1:0 nugalėti Gargždų „Bangą“.

Kovo mėnesį Lietuvoje paskelbus karantiną suvalkiečiai išleido savo legionierius namo, o ten šis prisivirė košės ir sėdo už grotų.

Gynėjas į kalėjimą pateko dėl karantino taisyklių nesilaikymo, vairavimo be vairuotojo pažymėjimo ir pareigūno įžeidinėjimo.

Nors nusižengėliui buvo skirta 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, nepraėjus nė mėnesiui teismas patenkino dėl savo poelgio atgailavusio atleto prašymą ir nusprendė atidėti bausmės vykdymą. Prie tokios H. Nagguezo sėkmės teisme prisidėjo jam pagelbėti nusprendusi Tuniso futbolo federacija.

Hamdi 2016 metais tapo Tuniso čempionu, 2012, 2014 ir 2015 m. – taurės laimėtoju, o 2015 m. triumfavo ir Afrikos Konfederacijos taurės turnyre.

2018-ųjų pradžioje jis persikėlė į vieną garsiausių Egipto klubų – Gizos „Zamalek“. Su juo gynėjas tiek 2018, tiek 2019 m. laimėjo Egipto taurę, pernai dar kartą tapo Afrikos Konfederacijos taurės laimėtoju.

Nuo 2015-ųjų H. Nagguezas yra kviečiamas į Tuniso rinktinę, joje sužaidė 22-ejas rungtynes. 2017-aisiais gynėjas dalyvavo Afrikos Nacijų taurės turnyre, o 2018-aisiais – pasaulio čempionate Rusijoje. Pastarajame turnyre futbolininkas sužaidė dvejas rungtynes, o per mačą su Belgija atliko rezultatyvų perdavimą.