Rungtynių pradžioje Hanso-Dieterio Flicko auklėtiniai dominavo aikštėje ir rengė vieną pavojingą ataką po kitos.

Tačiau Robertui Lewandowskiui ir Kingsley Comanui nepavyko nukreipti kamuolio į tinklą net likus visiškai nedengiamiems per kelis metrus nuo vartų.

14-ą min. šeimininkus į priekį galiausiai išvedė Thomaso Mullerio perdavimu pasinaudojęs Ivanas Perišičius.

Vėliau „Bayern“ pasigailėjo pirmame kėlinyje turėtos žaidimo persvaros nepavertę didesniu pranašumu švieslentėje.

Po pertraukos persigrupavęs „Eintracht“ taip pat pradėjo grasinti Manuelio Neuerio ginamiems vartams, o 69-ą min. po keitimo pasirodęs Danny da Costa privertė jį traukti kamuolį iš tinklo.

Vis dėlto favoritai susigrąžino kontrolę po 5 minučių, kai gražią kombinaciją užbaigė R. Lewandowskis.

Rungtynių pabaigoje varžovų antpuolius atlaikęs „Bayern“ finale susitiks su Lėverkuzeno „Bayer“, kuris antradienį rezultatu 3:0 užbaigė ketvirtosios lygos „Saarbrucken“ klubo žygį.

Praėjusį savaitgalį būsimų finalininkų dvikovą „Bundesliga“ pirmenybėse bavarai laimėjo 4:2.