Abu įvarčiai krito pirmame kėlinyje: 19 minutę svečius už aplaidumą ginantis nubaudė Robertas Vėževičius, 44 min. po to paties R. Vėževičiaus aštraus perdavimo pasižymėjo Karolis Urbaitis.

Baigiantis dvikovai „Panevėžio“ kapitonas Paulius Janušauskas tolimu baudos smūgiu sudrebino šeimininkų vartų skersinį, o dar po kelių minučių to paties P. Janušausko į viršutinį vartų kampą smūgiuotą kamuolį pirštų galais atmušė gargždiškis Ignas Driomovas.

„Banga“ reabilitavosi po nesėkmės 0:1 prieš Marijampolės „Sūduvą“, o „Panevėžys“ tik dar labiau pablogino savo santykį po triuškinamo pralaimėjimo 0:4 prieš Vilniaus „Žalgirį“.

Pirmadienį A lygą pratęsiančios Marijampolės „Sūduvos“, kuri namuose priims „Kauno Žalgirį“, jau lauks švelnesnis karantino režimas. Pagal šios savaitės Vyriausybės nutarimą, nuo birželio 1 d. stebėti sporto renginius galės iki 300 žiūrovų.

Visas A lygos rungtynes tiesiogiai transliuoja „Delfi TV“ ir portalas „Delfi“.