Prabėgus beveik trims mėnesiams nuo pirmojo šalies futbolo čempionato turo šį savaitgalį žaidžiamas antrasis.

Šeštadienį pirmieji užsitęsusią tylą nutraukė du Vilniaus klubai – „Žalgiris“ ir „Riteriai“, kurie susigrūmė tuščiame LFF stadione, į kurį žiūrovai dar nebuvo neįleidžiami.

Vienais pagrindinių čempionato favoritų laikomi žalgiriečiai šį kartą savo statuso nepateisino ir pralaimėjo principiniams varžovams 0:1 (0:1).

Vienintelį įvartį 19 minutę smūgiu galva pelnė „Riterių“ puolėjas Justinas Marazas. Nuostabiai viso mačo metu savo tvirtovę gynė svečių vartininkas Tadas Simaitis.

Emocingose rungtynėse iš viso buvo parodytos net aštuonios geltonos kortelės, įskaitant įspėjimą 11 metrų baudinio per aršiai reikalavusiam trenerui Mindaugui Čepui.

„Riterių“ pergalės tikimybė prieš dvikovą buvo vertinama mažiau nei 10 procentų.

Tiesa, ir praėjusiais metais „Žalgiris“ laimėjo tik vieną sostinės derbį iš penkių.

Beje, abiejų komandų žaidėjams buvo atlikti COVID-19 testai ir visų jų rezultatai – neigiami.

Sezoną žalgiriečiai pradėjo puikia pergale 4:0 prieš „Panevėžį“, o „Riteriai“ net 0:3 neprilygo „Kauno Žalgiriui“.

Griežti suvaržymai galios ir antrame šeštadienio mače, kai 17 val. Gargždų miesto stadione susitiks „Banga“ ir „Panevėžys“.

Tuo metu dviem dienomis vėliau, pirmadienį, A lygos kovas pratęsiančios Marijampolės „Sūduvos“, kuri namuose priims „Kauno Žalgirį“, jau lauks švelnesnis karantino režimas. Pagal šios savaitės Vyriausybės nutarimą, nuo birželio 1 d. stebėti sporto renginius galės iki 300 žiūrovų.

Visas A lygos rungtynes tiesiogiai transliuoja „Delfi TV“ ir portalas „Delfi“.