„Federacija sudarė visas sąlygas klubams atlikti testus prieš čempionato atnaujinimą. Vis dėlto šia galimybe pasinaudojo tik du klubai – Vilniaus „Žalgiris“ ir „Riteriai“, kiti klubai nematė prasmės atlikti testų. Tai yra klubų vidinis reikalas ir jeigu komanda nusprendė, jog testų atlikti nenori, federacija jų neprivers.

Džiaugiamės, kad testų rezultatai buvo neigiami ir Vilniaus derbis vis tik įvyks, tikime, kad tiek žaidėjai, tiek žiniasklaidos atstovai šiandien mėgausis pirmomis atnaujinto čempionato rungtynėmis.

Kitą savaitę kalbėsime su moterų A lygos ir Pirmos lygos komandomis dėl minėtų lygos klubų testavimų.

Lietuvos futbolo čempionatų atnaujinimas neleidžia mums kurti iliuzijų, kad virusas jau pilnai įveiktas. Anaiptol, šiuo metu turime būti maksimaliai budrūs ir atsakingi. Norime, kad Lietuvos futbolo bendruomenė galėtų mėgautis populiariausiu sportu pasaulyje nebijodama už savo ir savo artimųjų sveikatą“, – teigė E. Stankevičius.

Primename, kad jau šį savaitgalį po beveik trijų mėnesių pertraukos į šalies stadionus sugrįžta Lietuvos futbolo A lygos kovos.

Šeštadienį tiek 15 val. LFF stadione vyksiantį Vilniaus derbį tarp „Žalgirio“ ir „Riterių“, tiek 17 val. numatytą Gargždų „Bangos“ ir „Panevėžio“ klubų rungtynes tiesiogiai transliuos „Delfi TV“.