CNN praneša, kad „FC Seoul“ iš Pietų Korėjos futbolo lygos organizatorių gavo 100 milijonų (apie 73 tūkst. eurų) baudą už tai, kad per pirmas atnaujinto šalies čempionato rungtynes tribūnose vietoje žiūrovų susodino erotinių prekių gamintojo produkciją – manekenus, iš kurių 25 buvo moteriškos lyties.

„Sutinkame su bauda ir nusižemindami atsiprašome įžeistųjų“, – tokią žinutę savo sirgaliams ketvirtadienį pasiuntė „Seoul“ klubas.

„Tai yra mūsų klaida, neieškome jokių pasiteisinimų. Nenorime, kad tai sukeltų nereikalingų spekuliacijų apie mūsų klubo moralę“, – tvirtino „Seoul“.

Seulo ekipa atsiprašė savo gerbėjų po to, kai sukėlė masinį pasipiktinimą dėl rungtynių metu tribūnoje išdėliotų „sekso žaisliukų“, kaip juos pavadino Pietų Korėjos žiniasklaida ir socialiniuose tinkluose pasipiktinę sirgaliai.


Primename, kad praėjusio sezono bronziniai prizininkai sekmadienį žaidė pirmąjį dėl koronaviruso pandemijos atidėto nacionalinio čempionato mačą namuose. Saugantis viruso plitimo stadiono vartai žiūrovams liko užverti.

Tuščių kėdžių vaizdą šeimininkai nusprendė paįvairinti. Tribūnose buvo išdėstyta 30 manekenų – 25 iš jų buvo moteriškos lyties.

Klubas paaiškino, jog tai buvo „aukščiausios rūšies manekenai“, bet pripažino, jog jie atkeliavo iš vieno erotinių prekių tiekėjo.

Anot „Seoul“ atstovo Lee Ji-hoono, klubas suklydo nepasidomėjęs, kuo būtent verčiasi bendradarbiavimą pasiūliusi „Dalcom“ kompanija.

Tačiau oficiali versija kelia abejonių, mat kai kurios lėlės buvo pažymėtos erotinių interneto svetainių reklama – nors pornografija Pietų Korėjoje ir uždrausta.


Kaip ten bebūtų, aikštėje „Seoul“ šventė pergalę 1:0 prieš „Gwangju“ ekipą ir palypėjo į šeštą vietą.

12 komandų turnyre, kuris turėjo prasidėti vasarį, bet buvo atidėtas trims mėnesiams, sužaisti du turai, pirmauja „Ulsan“ futbolininkai (6 taškai).