Sustabdžius Ispanijoje futbolo čempionatą, puolėjas iš Rusijos pavyzdingai laikėsi šalyje įvestų griežto karantino taisyklių ir laiką leido namuose.

Pats klubas uždraudė žaidėjams palikti Ispaniją. Visgi, balandžio pradžioje futbolininkas paliko Ispaniją ir atsidūrė Rusijoje.

Pagrindinė kelionės priežastis – naujosios 30-mečio F. Smolovo širdies draugės, pirmojo Rusijos prezidento Boriso Jelcino anūkės Marijos Jumaševos 18-asis gimtadienis, kuris vyks po savaitės balandžio 14 dieną.

Nors šiuo metu keliauti ypač sudėtinga – uždarytos sienos, tyliai stovintys lėktuvai ir nekursuojantys traukiniai, meilė stipresnė už bet kokias kliūtis.

F. Smolovas užsisakė privatų lėktuvą į Minską, o nuo Baltarusijos sostinės likusį kelią iki Maskvos įveikė automobiliu.

Maskvoje teoriškai jo dabar laukia 14 dienų karantinas ir... dar 17-metė Marija namuose.

M. Jumaševa mokosi privačioje elitinėje mokykloje, mėgsta baletą, šokius, anksčiau lankė teatro užsiėmimus bei mokėsi jodinėjimo. Be to, gali pasigirti puikiomis anglų ir prancūzų kalbų žiniomis.

View this post on Instagram

A post shared by Boris Yeltsin (@yeltsinboris) on Sep 22, 2018 at 4:38am PDT

Anot puolėjo, klubas „viską žino apie šią situaciją“.

„Esu dėkingas „Celta“ už supratingumą ir noriu pabrėžti, kad apie visus mano veiksmus klubas yra informuotas. Dabar, kai esu karantine, nuolat bendrauju su trenerių štabu dėl privalomos treniruočių programos.

Prašau šią situaciją vertinti supratingai. Su pirmais teigiamais pokyčiais ir klubo prašymu, būsiu laimingas galėdamas grįžti į Vigo“, – futbolininką cituoja „Ria Novosti“.

Tačiau klubas šios situacijos viešai nekomentuoja. Anot Ispanijos dienraščio Marca, žaidėjas „Celta“ ekipą paliko be klubo leidimo.

Marca teigia, kad „Celta“ sulaukė pakartotinio futbolininko prašymo grįžti į Rusiją dėl „asmeninių priežasčių“, tačiau jo negavo.

Tikėtina, kad klubas taikys sankcijas F. Smolovui pagal vidaus drausmės taisykles.

30-mečio futbolininko ir nepilnametės merginos romanas į viešumą pateko prieš kelis mėnesius, skelbiama, kad jų vestuvės turėtų vykti Mažųjų Antilų salyne esančioje Šv. Bartolomėjaus saloje.

F. Smolovas jau turi šeimyninio gyvenimo patirties: buvo vedęs žinomą modelį, aktorę, tinklaraštininkę Viktoriją Lopyriovą, kuri 2003 metais laimėjo Mis Rusija rinkimus. 36-erių moteris buvo 2018 metų pasaulio futbolo čempionato ambasadore.