Skelbiama, jog „Al Hilal“ ir „Al Shabab“ tikisi prisivilioti 32-ejų telšiškį kaip laisvąjį agentą ateinančią vasarą.

Pirmoji ekipa lyderiauja Saudo Arabijos pirmenybėse (50 taškų po 21 turų), antroji užima septintą vietą (31 tšk.).

„Al Hilal“ penkiskart tapo šalies čempione (paskutinį sykį – 2018 metais), o pernai finišavo antroje vietoje ir trečią kartą klubo istorijoje laimėjo Azijos Čempionų lygos turnyrą.

Šiuo metu ekipą treniruoja rumunas Ravzanas Lucescu, o garsiausi futbolininkai sudėtyje – buvę savo šalių rinktinių puolėjai Bafetimbi Gomis iš Prancūzijos ir Sebastianas Giovinco iš Italijos.

„Al Shabab“ savo trofėjų kolekcijoje turi tris Saudo Arabijos čempionų taures (paskutinė iškovota 2012-aisiais).

Primename, kad G. Arlauskis šiame UEFA Europos lygos sezone du kartus buvo renkamas į simbolinę turo vienuolikę. Tiesa, jo ekipa pasirodymą atkrintamosiose varžybose jau baigė, šešioliktfinalyje neįveikusi „Sevilla“ (Ispanija) barjero.

Tačiau Klužo futbolininkai pirmauja Rumunijos čempionate, kuriame gina nugalėtojų titulą.

Iki šiol G. Arlauskis visą karjerą rungtyniavo Europoje: Lietuvoje, Rusijoje, Anglijoje, Ispanijoje ir Rumunijoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)