Dortmundo „Borussia“ svečiuose 2:1 pranoko „Monchengladbach“ klubą. 8-ąją minutę BVB į priekį išvedė Thorganas Hazardas, ir nors šeimininkai rezultatą lygino, pergalingą įvartį 71-ąją minutę mušė Achrafas Hakimi.

Šios pergalės dėka „Borussia“ su 51 tašku pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Šuolį atlikti leido konkurentų „Leipzig“ futbolininkų kluptelėjimas. Jie išvykoje 0:0 sužaidė su „Wolfsburg“ ekipa bei su 50 taškų nukrito į trečiąją poziciją.

Tuo metu „Monchengladbach“ nesėkme pasinaudojo bei į ketvirtąją poziciją su 47 taškais šoktelėjo Leverkuzeno „Bayer“ klubas, kuris 4:0 sutriuškino Frankfurto „Eintracht“.

Kitose rungtynėse „Freiburg“ 3:1 įveikė Berlyno „Union“, Berlyno „Hertha“ ir Bremeno „Werder“ išsiskyrė taikiai 2:2, o Gelzenkircheno „Schalke“ ir „Hoffenheim“ sužaidė 1:1.