Iš nedidelės duobės išlipę „Premier“ lygos lyderiai nesėkmių seriją nutraukė namuose po atkaklios kovos 2:1 įveikdami „Bournemouth“ pasipriešinimą.

Jurgeno Kloppo kariaunai susitikimas prasidėjo nesėkmingai – teisėjas kontroversiškai neužfiksavo Joe Gomezą pastūmusiam „Bournemouth“ puolėjui Callumui Wilsonui pražangos, todėl šis 9-ąją minutę pelnė pirmąjį mačo įvartį.

Vis dėlto dvi savaites dėl traumos nežaisiantį vartininką Allisoną Beckerį pavaduojantis Adrianas kamuolio iš vartų daugiau traukti neturėjo, o „Liverpool“ pergalę nukalė didžiausios komandos žvaigždės.

25-ąją minutę rezultatą lygino kamuolį į dešinįjį vartų kampą pasiuntęs Mohamedas Salah, o 33-ąją minutę į priekį šeimininkus išvedė greitoje atakoje pasižymėjęs Sadio Mane.

Antrajame kėlinyje pavojingus epizodus kūrė abi komandos, o patį pavojingiausią „Bournemouth“ išpuolį nutraukė Jamesas Milneris, paskutinę akimirką numušęs kamuolį nuo vartų linijos.

„Liverpool“ tapo pirmuoju klubu Anglijos futbolo istorijoje, lygoje laimėjusiu 22 mačus namuose paeiliui. Mersisaido ekipa sulaužė jai pačiai iki šiol priklausiusį rekordą.

Įdomu, jog prieš rungtynes futbolininkai nespaudė vieni kitiems rankų. Dėl koronaviruso grėsmės šis įprastas ritualas yra uždraustas.

„Raudonieji“ prieš artimiausius persekiotojus „Manchester City“ turi net 25 taškų persvarą, tačiau Pepo Guardiolos auklėtiniai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

J. Kloppo kariauna kitą savaitę namie žais atsakomąjį Čempionų lygos aštuntfinalio mačą su Madrido „Atletico“.

Pergalę šeštadienį iškovojo ir Londono „Arsenal“ ekipa, kuri namie 1:0 nugalėjo to paties miesto „West Ham United“. Vienintelį įvartį 78-ąją minutę pelnė Alexandre'as Lacazette'as.

Tuo metu Londono „Tottenham“ komanda prarado taškus svečiuose – Jose Mourinho auklėtiniai 1:1 sužaidė su „Burnley“. Šeimininkus į priekį 13-ąją minutę išvedė Chrisas Woodas, o tašką svečiams išplėšė 50-ąją minutę Dele Alli realizuotas baudinys.

Kitose rungtynėse „Crystal Palace“ 1:0 palaužė „Watford“, „Sheffield United“ 1:0 pranoko „Norwich“, „Newcastle“ 1:0 įveikė „Southampton“, o „Wolves“ ir „Brighton“ sužaidė 0:0.