Jose Mourinho auklėtiniai iš turnyro aštuntfinalyje namie buvo eliminuoti po pratęsimo. Pagrindinis mačo laikas baigėsi 1:1, o savo pranašumą svečiams pavyko įrodyti mušant 11 m baudinius.

Visgi po rungtynių labiausiai aptarinėjamas dalykas buvo ne gerokai netikėtas „Tottenham Hotspur“ pasitraukimas iš turnyro, bet komandos saugo Erico Dierio poelgis.

Vietoje to, kad išeitų į rūbines, 26-erių Anglijos rinktinės saugas puolė į žiūrovų tribūną, kur susikibo su vienu iš rungtynių žiūrovų. Konfliktą teko malšinti aplinkiniams ir apsaugos darbuotojams.


Anot „Tottenham Hotspur“ trenerio Jose Mourinho, jo žaidėjas šitaip sureagavo dėl įžeidinėjimų, sklidusių iš žiūrovo lūpų.
Pirmasis į įžeidimus sureagavo tribūnoje buvęs jaunesnysis E. Dierio brolis, ėmęs aiškintis santykius su šiuo žiūrovu, o iš karto po susitikimo į tribūną dėl tos priežasties įsiveržė ir pats futbolininkas.

„Aš manau, kad Ericas padarė tai, ko profesionalas negali daryti. Tačiau šioje situacijoje beveik bet kuris būtų pasielgęs panašiai. Profesionalai negali taip elgtis, tačiau aš esu kartu su Ericu ir jį tikrai suprantu. Šis žmogus įžeidinėjo Ericą jo šeimos akivaizdoje, broliui tai nepatiko, situacija buvo nemaloni“, – įvykį komentavo J. Mourinho, ne kartą pakartojęs, jog supranta savo auklėtinį.


Jei „Tottenham Hotspur“ turnyras baigėsi, kitos dvi komandos-favoritės vėlų trečiadienio vakarą į ketvirtfinalį prasibrovė.

„Manchester City“ išvykoje 1:0 įveikė „Sheffield Wednesday“, o „Leicester City“ 1:0 pranoko „Birmingham” futbolininkus.