Ketvirtadienį Andalūzijoje penkiskart trofėjų per istoriją iškovoję šeimininkai nuolat atakavo varžovus.

„Sevilla“ atliko 22 smūgius: 8 skriejo šalia vartų, 8 buvo blokuoti CFR aikštės žaidėjų, dar 6 atrėmė G. Arlauskis.

Nepaisant favoritų spaudimo, ketvirtą vietą Ispanijos čempionate šiuo metu užimanti komanda pati vaikščiojo plonu ledu.

87-ą min. rumunai triumfavo: Constantinas Paunas tolimu smūgiu nuginklavo „Sevilla“ vartininką Yassine'ą Bounou.

Tačiau džiaugsmas buvo trumpas: pasitelkus vaizdo peržiūrų sistemą, teisėjas užfiksavo rezultatyvų perdavimą atlikusio Lacinos Traore žaidimą ranka, ir įvartis nebuvo įskaitytas.

Pirmosios rungtynės Rumunijoje baigėsi 1:1.

„Sevilla“ varžovai aštuntfinalyje paaiškės ištraukus burtus penktadienį.

Didžiausias netikėtumas ketvirtadienį užfiksuotas Anglijos sostinėje. Londono „Arsenal“ 53-ią min. praleido Pirėjo „Olympiakos“ gynėjo Pape Cisse įvartį, išlyginusį bendrą dvejų rungtynių rezultatą.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, kurio metu krito dar du įvarčiai. Iš pradžių „Arsenal“ publiką pradžiugino Pierre-Emerickas Aubameyangas, bet paskutinę pratęsimo minutę visą euforiją vienu smūgiu užgesino Youssefas El-Arabi.

2:1 laimėjusi Graikijos ekipa eliminavo „kanonierius“ dėl svečiuose pelnytų įvarčių taisyklės.

Kitose rungtynėse pergalės šventė favoritai. „Manchester United“ (Anglija) namuose net 5:0 subombardavo „Brugge“ (Belgija), kuris nuo 23-ios minutės žaidė be pašalinto Simono Deli.

Du įvarčius pelnė Fredas, po vieną pridėjo Bruno Fernandesas, Odionas Ighalo ir Scottas McTominay.

Pirmoji dvikova buvo pasibaigusi taikiai 1:1.

Milano „Inter“ (Italija) rungtynėse be žiūrovų, kurie nebuvo įleisti dėl koronaviruso grėsmės, 2:1 palaužė Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija).

Svečiai pirmavo po Cauly Oliveiros Souzos taiklaus smūgio, bet komplikacijų italams padėjo išvengti Cristiano Biraghi ir Romelu Lukaku. „Inter“ laimėjo šešioliktfinalį bendru santykiu 4:1.

Primename, kad vienerios rungtynės tarp „Salzburg“ (Austrija) ir Frankfurto „Eintracht“ (Vokietija) nukeltos dėl audros Austrijoje.

Dar trečiadienį į aštuntfinalį iškopė Glazgo „Rangers“ (Škotija), svečiuose 1:0 įveikę „Braga“ (Portugalija) futbolininkus ir šventę pergalę bendru santykiu 4:2.

Kiti rezultatai (skliaustuose – pirmų mačų rezultatai, paryškinti poros nugalėtojai)

„Basel“ 1 – 0 Nikosijos APOEL (3:0)

Barselonos „Espanyol“ 3 – 2 „Wolverhampton Wanderers“ (0:4)

„Porto“ 1 – 3 Lėverkuzeno „Bayer“ (1:2)

„Gent“ 1 – 1 „Roma“ (0:1)

Stambulo „Bašakšehir“ 4 – 1 Lisabonos „Sporting“ (1:3)

Linco LASK 2 – 0 Alkmaro AZ (1:1)

„Malmo“ 0 – 3 „Wolfsburg“ (1:2)

Amsterdamo „Ajax“ 2 – 1 Madrido „Getafe“ (0:2)

Lisabonos „Benfica“ 3 – 3 Donecko „Šachtar“ (1:2)