20 min. Kevinas Vollandas išvedė „Bayer“ ekipą į priekį, BVB atsakė Matso Hummelso ir neseniai prieš savaitę Dortmundo klubą papildžiusio Emre Cano įvarčiu.

Prieš pertrauką K. Vollandas rezultatą išlygino – 2:2.

Po pertraukos BVB antrą kartą atsidūrė priekyje – 65 min. svečius į priekį išvedė Raphaelis Guerreiro.

Tačiau BVB vėl turėtos persvaros neišsaugojo: 81 min. rezultatą išlygino Leon Bailey, o po minutės rezultatą persvėrė ir dramatišką pergalę šeimininkams išplėšė Larsas Benderis – 4:3.

Šiame mače be įvarčio liko prieš pusantro mėnesio komandą papildęs ir per savo pirmas 3 rungtynes 7 įvarčius pelnęs norvegas Erlingas Haalandas.

Rungtynių rezultatas

„Bayer“ 4 – 3 „Borussia“

20' [1:0] Kevin Volland

22' [1:1] Mats Hummels

33' [1:2] Emre Can

43' [2:2] Kevin Volland

65' [2:3] Raphael Guerreiro

81' [3:3] Leon Bailey

82' [4:3] Lars Bender