Pergalei pamatus klojo Cristiano Ronaldo – 40 ir 80 min. portugalas realizavo 11 m baudinius, rezultatą jau per teisėjo pridėtą laiką įtvirtino Matthijsas de Ligtas (90+1').

Po pergalės lyderė „Juventus“ savo sąskaitoje turi 54 taškus, „Fiorentina“ lieka su 25 taškais (14 vieta).

Įspūdingai į pergalių kelią grįžo į Romos „Lazio“. Po praėjusią savaitę lygiųjų Romos derbyje sekmadienį „Lazio“ savo stadione net 5:1 (4:0) sutriuškino Feraros SPAL futbolininkus.

Šeimininkai visus reikalus išsprendė per pirmą pusvalandį. Jau 3 minutę pasižymėjo rezultatyviausias lygos žaidėjas Ciro Immobile, 16 min. rezultatą padvigubino ekvadorietis Felipe Caicedo.

29 min. varžovų triuškinimą pradėjo tas pats C. Immobile, kurio sąskaitoje jau – 23 įvarčiai per 20 „Serie A“ čempionato rungtynių.

Pirmo kėlinio pabaigoje dar vieną tikslų smūgį atliko F. Caicedo. Po pertraukos aikštėje pasirodęs Bobby Adekanye 58 min. pelnė penktą „Lazio“ įvartį.

65 min. rezultatą sušvelnino Simone Missiroli.