„AC Milan“ išskirtinė pagarba – neatsitiktinė tragiškai žuvusiai NBA legendai. Pats K. Bryantas ne kartą viešumoje buvo pasirodęs su „AC Milan“ marškinėliais ir prisipažinęs, kad nuo vaikystės sirgo už šį Milano klubą.

Rungtynėse 12 min. šeimininkus į priekį išvedė 30-metis Giacomo Bonaventura. 34 min. rezultatą išlygino „Torino“ gynėjas iš Brazilijos Bremeris.

Po pirmo kėlinio švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 1:1. Antrame kėlinyje nuo nesėkmės gelbėjosi šeimininkai.

71 min. tas pats Bremeris persvėrė rezultatą. „AC Milan“ kailį jau per pridėtą laiką gelbėjo Hakanas Calhanoglu – 2:2.

Ekipos žaidė pratęsimą, o jo metu antrame kėlinyje 106 min. rezultatą persvėrė tas pats H. Calhanoglu, o pergalę įtvirtino nuo 65 min. žaidęs Zlatanas Ibrahimovičius (4:2).

Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su Turino „Juventus“ ekipa.

Į pusfinalį jau pateko ir „Napoli“ klubas, kuris ketvirtfinalyje 1:0 palaužė Romos „Lazio“.

Likusioje ketvirtfinalio kovoje trečiadienį susitiks „Fiorentina“ ir Milano „Inter“. Šios poros nugalėtojas susitiks su „Napoli“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)