Rungtynes aktyviau pradėjo Latvijos vicečempionai, bet pirmojo kėlinio viduryje žaidimas išsilygino ir savo galimybių pasižymėti turėjo abi ekipos. „Sūduvos“ ekipoje arčiausiai tikslo buvo Jules Iloki, kurio smūgį į artimą kampą atrėmė vartininkas.

Netrukus po šio epizodo varžovai savo galimybės nepraleido – po perdavimo į baudos aikštelę RFS žaidėjas galva nukreipė kamuolį į marijampoliečių vartus.

Po pertraukos pavojingesnes atakas kūrė „Sūduva“, bet ilgai Lietuvos čempionams trūko sėkmės. Po dar vieno J. Iloki smūgio kamuolį šuolyje virš skersinio vėl nukreipė vartininkas, o po Algio Jankausko smūgio latvius išgelbėjo skersinis.

Vis dėlto 89 min. „Sūduva“ pasiekė savo. Po Josipo Tadičiaus reido ir perdavimo išlyginamąjį įvartį pelnė Renanas Oliveira.

„Sūduvos“ ekipoje šias rungtynes pradėjo Ivanas Kardumas, Andro Švrljuga, Semiras Kerla, Ivanas Hladikas, Aleksandaras Živanovičius, Povilas Leimonas, Domagojus Pušičius, J. Iloki, R. Oliveira, J. Tadičius ir Mihretas Topčagičius. Antrajame kėlinyje po keitimų aikštėje pasirodė Ignas Plūkas, Algis Jankauskas, Giedrius Matulevičius, Hrvoje Culjakas ir Saulius Vikertas.

Po šių rungtynių „Sūduva“ dar keletą dienų treniruosis Marijampolėje, o sausio 31-ąją išvyks į treniruočių stovyklą Kipre. Šioje Viduržemio jūros saloje Lietuvos čempionai sužais kontrolinius mačus su „Ufa“ (Rusija), Česke Budejovicų „Dynamo“ (Čekija) ir Jerevano „Urartu“ (Armėnija).

Paskutinės kontrolinės rungtynės vyks vasario 22-ąją vėl Marijampolėje – tuomet 15 val. prasidės mačas su Gardino „Neman“ (Baltarusija).

Kitose Marijampolėje vykusiose kontrolinėse rungtynėse Vilniaus „Riteriai“ 5:1 nugalėjo Gargždų „Bangą“ bei pasiruošimo metu iškovojo pirmąją pergalę. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė peržiūroje dalyvaujantys Jonas Bičkus (du) ir Deividas Malžinskas, dar po sykį pasižymėjo Donatas Kazlauskas ir Ernestas Stočkūnas.

Kaip ir prieš savaitę, „Riteriai“ žaidė dviem sudėtimis. Starto sudėtyje Mindaugas Čepas pasirinko šį vienuoliktuką: V.Šarkauskas, V.Borovskis, R.Šveikauskas, D.Barauskas, A.Levšinas, M.Ramanauskas, T.Dombrauskis, D.Kazlauskas, J.Marazas, M.Grigaravičius, S.Ali Baba.

Nuo pat rungtynių pradžios aukštą tempą pasiūlę „Riteriai“ valdė situaciją aikštėje. Nepaisant didžiulės persvaros, pirmasis įvartis buvo įmuštas tik kėliniui besibaigiant. D.Kazlauskas pasimetė kamuolį į vidurį bei užtikrintai „atidarė sąskaitą“. Netrukus „Banga“ rezultatą išlygino.

Po pertraukos „Riterių“ persvara tapo dar didesnė ir, skirtingai nei iki pertraukos, M. Čepo kariaunai pavyko pasinaudoti sukurtomis progomis bei varžovus sutriuškinti.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)