„Bundeslygoje“ po žiemos pertraukos sėkmingai startavo Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri svečiuose 4:0 sutriuškino Berlyno „Herthą“.

Į antrą vietą su 36 taškais pakilusiems bavarams įvarčius pelnė Thomasas Mulleris, Robertas Lewandowskis, Thiago Alcantara ir Ivanas Perišičius.

Kitose sekmadienio rungtynėse Vokietijoje Leverkuzeno „Bayer“ svečiuose 4:1 sutriuškino „Paderborn“.

Italijos pirmenybėse čempionams ir pirmenybių lyderiams Turino „Juventus“ pergalę nukalė Cristiano Ronaldo dublis, kurio dėka namie 2:1 buvo įveikta „Parma“.

Atotrūkį nuo Milano „Inter“ iki keturių taškų padidinusiai Turino komandai C. Ronaldo pergalingą įvartį pelnė 58-ąją minutę.

Pats „Inter“ sekmadienį 1:1 sužaidė su „Lecce“, „AC Milan“ 3:2 palaužė „Udinese“, „Verona“ ir „Bologna“ išsiskyrė 1:1, „Brescia“ ir „Cagliari“ – 2:2, o „AS Roma“ 3:1 nukovė „Genoa“.

Tuo metu Ispanijoje dabartinės čempionės „Barcelonos“ pergalės kalviu tapo Leonelis Messi, kurio vienintelio įvarčio dėka katalonai namie 1:0 įveikė „Getafe“.

Revanšą už nesėkmę pirmajame rate pasiekę „Barcelona“ futbolininkai vienintelį įvartį šventė 76-ąją minutę, kai L. Messi pasižymėjo po Arturo Vidalio perdavimo.

„Granada“ nuo 69-osios minutės žaidė dešimtyje.

„Barcelona“ lygos lyderės poziciją toliau dalinasi su tiek pat taškų turinčiu Madrido „Real“ klubu.

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse „Mallorca“ 4:1 sutriuškino „Valencia“, Sevilijos „Betis“ 3:0 susitvarkė su San Sebastiano „Real Sociedad“, Barselonos „Espanyol“ 2:1 pranoko „Villareal“, o Vigos „Celta“ 1:1 sužaidė su Bilbao „Athletic“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)