Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose 2:0 įveikė „Manchester United“ futbolininkus, prieš kuriuos pirmajame čempionato rate prarado vienintelius du taškus šį sezoną.

Jau 1000 dienų „Anfield Road“ stadione nepralaimintys „Liverpool“ futbolininkai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus pasiuntė varžovus ore pranokęs Virgilas van Dijkas.

Po pelnyto įvarčio šeimininkai toliau kūrė pavojingas progas, tačiau Ole Gunnaro Solskjaero kariauną gelbėjo įvarčio neįskaičiusi VAR sistema, Davidas De Gea, nuošalės ir virpstas.

Po pertraukos „Manchester United“ puolime žaidė aktyviau, tačiau išlyginti rezultato taip ir nepavyko. Per pridėtą laiką „raudonieji velniai“ bandė užgulti varžovų vartus, o tuo pasinaudojo Mohamedas Salah.

Puikaus Alissono Beckerio perdavimo sulaukęs egiptietis greitoje atakoje nuginklavo D. De Gea bei pelnė savo pirmąjį karjeros įvartį prieš „Manchester United“.

„Liverpool“ prieš artimiausius persekiotojus „Manchester City“ turi net 16 taškų pranašumą bei vienerias rungtynes atsargoje.

Kitose sekmadienio rungtynėse kiek netikėtą nesėkmę patyrė trečiąją vietą lygoje užimanti „Leicester City“ komanda, kuri 1:2 krito prieš „Burnley“.

„Lapės“ pirmavo po 33-ąją minutę pelnyto Harvey Barneso įvarčio, tačiau rezultatą 55-ąją minutę lygino Chrisas Woodas, o 68-ąją minutę Jamie Vardy nerealizavo 11 metrų baudinio.

Lemiamą žodį tarė Ashley Westwoodas, kuris 79-ąją minutę pelnė pergalingą susitikimo įvartį.

Brendano Rodgerso auklėtiniai lygoje pralaimėjo trečią kartą per penkis mačus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)