Antrą vietą „Premier“ lygoje užimantys Brendano Rodgerso auklėtiniai pirmojo kėlinio viduryje, 28 min., praleido varžovų gynėjo Frederico Guilberto įkirtimą į jų baudos aikštelę ir įvartį.

Ir nors pagal visus statistinius komponentus šeimininkai ryškiai dominavo aikštėje, rezultatą jiems pavyko išlyginti tik antroje antrojo kėlinio pusėje, 74 min., kai varžovų klaida pasinaudojo puolėjas iš Nigerijos Kelechi Iheanacho.

„Leicester“ futbolininkai pagal smūgius link vartų savo varžovus pranoko net 21 prieš 3, o pagal kampinius apskritai sausai – 11 prieš 0.

Atsakomasis šios poros mačas vyks sausio 28 dieną Birmingame.

Primename, kad kitame pusfinalyje „Manchester United“ kol kas 1:3 atsilieka nuo kitos to paties miesto komandos „Manchester City“.

Anglijos lygos taurės finalas numatytas kovo 1 dieną Londono „Wembley“ stadione.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)