Svečių komanda pirmavo po 22-ą minutę pelnyto Jamie Vardy įvarčio, tačiau jau po aštuonių minučių rezultatą išlygino kamuolį į savo buvusios komandos vartų tinklą pasiuntęs alžyrietis Riyadas Mahrezas.

Artėjant pirmojo kėlinio pabaigai baudos aikštelėje Raheemą Sterlingą neleistinai sustabdė Ricardo Pereira, o už šį veiksmą skirtą vienuolikos metrų baudinį 43-ią minutę realizavo Ilkayus Gundoganas.

Šeimininkų pergalę antrajame kėlinyje įtvirtino 69-ą minutę pasižymėjęs Gabrielis Jesusas. Antrą pergalę iš eilės iškovoję „Manchester City“ per 18 „Premier“ lygos turų yra surinkę 38 taškus ir žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Laipteliu aukščiau žengiantys „Leicester“ turi vienu tašku daugiau.

Ankstyviausiose šeštadienio rungtynėse tarpusavyje susitiko naujus vyriausiuosius trenerius išsirinkę klubai. Liverpulio „Everton“ komandos vairą patikėjo tris kartus Čempionų lygą laimėjusiam italui Carlo Ancelotti, o Londono „Arsenal“ į pergales ves praeityje komandos marškinėlius vilkėjęs ispanas Mikelis Arteta.

Laikinųjų vyriausiųjų trenerių Duncano Fergusono ir Freddie Ljungbergo vadovauti klubai „Goodison Park“ stadione išsiskyrė taikiai – 0:0.