PSG išvykoje be didesnio vargo 4:0 susitvarkė su „Saint Ettiene“ futbolininkais, kurie nuo 25-osios minutės žaidė dešimtyje, nes dėl grubaus žaidimo raudoną kortelę prieš save išvydo Jeanas-Eudesas Aholou.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Kylianas Mbappe, o po vieną pridėjo Leandro Paredesas ir Mauro Icardi. Puikų šansą pasižymėti šiame mače turėjo ir Neymaras, tačiau brazilas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Į UEFA Čempionų lygos aštuntfinalį patekusi, tačiau vietiniame fronte buksuojanti „Lyon“ komanda patyrė košmarą pastaruoju metu su žaidėjais konfliktuojančių savų sirgalių akivaizdoje.

„Lyon“ namie po 89-ąją minutę praleisto įvarčio 0:1 pralamėjo „Rennes“ ekipai, tačiau pralaimėjimas nebuvo pati didžiausia nesėkmė. Per vienerias rungtynes komanda prarado du savo lyderius.

35-ąją minutę traumą patyrė ir mačo tęsti nebegalėjo jaunasis ekipos talentas Jeffas Reine-Adelaide'as, o antrojo kėlinio pradžioje toks pats likimas ištiko gerą formą demonstravusį olandą Memphisą Depay'ų.

Po rungtynių buvo paskelbta, jog abiem futbolininkams plyšo kryžminiai kelių raiščiai, todėl jie abu šį sezoną neberungtyniaus.

Spėjama, kad šį sezoną net 14 įvarčių per 17 rungtynių pelnyti spėjusiam M. Depay'ui gali tekti praleisti ir kitų metų Europos futbolo čempionatą.

„Lyon“ su 25 taškais po 18 turų „Ligue 1“ pirmenybėse užima tik aštuntąją vietą.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Strasbourg” 1:0 įveikė „Bordeaux“.