„Karališkasis“ klubas išvykoje gelbėjosi nuo pralaimėjimo ir paskutinę pridėto laiko minutę sugebėjo išplėšti lygiąsias 1:1 prieš „Valencia“ komandą.

78-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Carlosas Soleras, tačiau tašką sostinės ekipai išplėšė Karimas Benzema, pasinaudojęs baudos aikštelėje kilusiu šurmuliu po kampinio.

Čempionate išlieka dvivaldystė, o taškus sekmadienį prarado pagrindė lyderių persekiotoja „Sevilla“, kuri namuose 1:2 neatsilaikė prieš „Villarreal“.

Kitose rungtynėse „Real Betis“ 2:2 sužaidė su „Espanyol“, „Celta“ tokiu pačiu rezultatu sužaidė su „Mallorca“, o „Getafe“ 2:0 įveikė „Real Valladolid“.

Trečiadienį „Barcelona“ ir „Real“ susitiks tarpusavyje.