Šalies čempionai namuose 3:1 įrodė pranašumą prieš „Udinese“ bei grįžo į turnyrinės lentelės viršūnę.

C. Ronaldo pelnė įvarčius 9-ąją ir 37-ąją minutėmis, o intrigos dar iki pertraukos nebepaliko Leonardo Bonucci, 45-ąją minutę įmušęs trečiąjį komandos įvartį.

Paguodos įvartį svečiams paskutinę rungtynių pridėto laiko minutę pelnė Ignacio Pussetto.

Turnyrinės lentelės viršūnėje tapo ankšta, nes Milano „Inter“ svečiuose 1:1 sužaidė su „Fiorentina“, todėl dabar Milano ir Turino klubai pirmauja turėdami po 39 taškus.

Kitose rungtynėse „AS Roma“ 2:1 pranoko SPAL, „AC Milan“ 0:0 sužaidė su „Sassuolo“, „Bologna“ 2:1 įveikė „Atalanta“ ekipą, o „Verona“ ir „Torino“ išsiskyrė taikiai 3:3.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)