Vienintelį įvartį 24-ą min. pelnė Rodrigo.

Antrame kėlinyje „Ajax“ turėjo ne vieną progą pakeisti įvykius: 67-ą min. iš šešių metrų prašauti įsigudrino Hakimas Ziyechas, netrukus smūgiuodamas per save kamuolį šalia virpsto nukreipė Noa Langas.

Nesėkmė paskutiniame ture lėmė, jog „Ajax“ H grupėje liko trečioje vietoje (10 taškų) ir toliau varžysis tik Europos lygos atkrintamosiose kovose.

Tuo metu pirmą poziciją užėmusi „Valencia“ (11 tšk.) į Čempionų lygos aštuntfinalį žengė kartu su tiek pat taškų pelniusiu Londono „Chelsea“.

Anglai grupių etapą užbaigė 2:1 namuose įveikdami „Lille“. Prancūzijos ekipa (1 tšk.) jau prieš tai buvo praradusi viltis pakilti iš paskutinės vietos.

F grupėje antrus metus iš eilės paskutiniame ture baltą vėliavą kelti teko Milano „Inter“. Dabartiniai Italijos čempionato lyderiai savoje teritorijoje 1:2 neatsilaikė prieš ne stipriausios sudėties „Barcelona“ ekipą.

Ispanijos čempionai jau turėjo kelialapį kišenėje, bet dovanų varžovams nedalijo. Svečių gretose pasižymėjo jaunieji klubo talentai Carlesas Perezas (23 min.) ir Ansu Fati (87 min.). Pastarasis tapo jauniausiu visų laikų įvarčio autoriumi Čempionų lygoje: Ispanijai atstovaujančiam krašto puolėjui iš Bisau Gvinėjos tėra 17 metų ir 40 dienų.

Šeimininkams vilties buvo suteikęs Romelu Lukaku (44 min.)

Kartu su katalonais (14 tšk.) pasirodymą Čempionų lygoje tęs Dortmundo „Borussia“ (10 tšk.), namuose 2:1 pranokusi Prahos „Slavia“ (2 tšk.). „Inter“ teks tenkintis Europos lyga.

Iš G grupės į aštuntfinalį iškopė „Leipzig“ (11 tšk.) ir „Lyon“ (8 tšk.). Vokiečiai ir prancūzai paskutiniame ture žaidė tarpusavyje ir išsiskyrė taikiai 2:2 – toks rezultatas tenkino abi puses.

Trečia liko Lisabonos „Benfica“ (7 tšk.), dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio aplenkusi Sankt Peterburgo „Zenit“. Portugalijos klubas užbaigė grupių etapą savoje aikštėje 3:0 sutriuškindamas Rusijos čempionus.

Čempionų lygos aštuntfinalių burtai bus traukiami ateinantį pirmadienį, o atkrintamosios varžybos prasidės kitų metų vasarį.

F grupė

„Borussia“ 2 – 1 „Slavia“
10' [1 – 0] Jadonas Sancho
43' [1 – 1] Tomašas Součekas
61' [2 – 1] Julianas Brandtas

„Inter“ 1 – 2 „Barcelona“
23' [0 – 1] Carlesas Perezas
44' [1 – 1] Romelu Lukaku
87' [1 – 2] Ansu Fati

Turnyro lentelė
(sužaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušta, praleista, įvarčių santykis, taškai)

G grupė

„Benfica“ 3 – 0 „Zenit“
47' [1 – 0] Franco Cervi
58' [2 – 0] Pizzi (11 m)
79' [3 – 0] Sardaras Azmounas (į savo vartus)
56' pašalintas Douglasas Santosas („Zenit“)

„Lyon“ 2 – 2 „Leipzig“
9' [0 – 1] Emilis Forsbergas (11 m)
33' [0 – 2] Timo Werneris (11 m)
50' [1 – 2] Houssemas Aouar
82' [2 – 2] Memphisas Depay

H grupė

„Ajax“ 0 – 1 „Valencia“
24' [0 – 1] Rodrigo
90+2' pašalintas Gabrielis Paulista („Valencia“)

„Chelsea“ 2 – 1 „Lille“
19' [1 – 0] Tammy Abrahamas
35' [2 – 0] Cesaris Azpilicueta
78' [2 – 1] Loicas Remy

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)