Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje Londono „Tottenham Hotspur“ klubas, prie kurio vairo portugalas stojo prieš dvi savaites, krito Mančesteryje, nusileidęs buvusiai J. Mourinho komandai 1:2 (1:1).

Abu įvarčius šeimininkams pelnė Marcusas Rashfordas, pasižymėjęs 6-ą ir 49-ą min., kuomet realizavo 11 m baudinį.

39-ą min. pusiausvyrą trumpam buvo atkūręs Dele Alli.

„Raudonieji velniai“ nutraukė trejų nelaimėtų rungtynių seriją ir turnyro lentelėje aplenkė tą patį „Tottenham Hotspur“ (20 taškų), pakildami į šeštą vietą (21 taškas).

Po daugelio nesėkmių metų ir nykios šio sezono pradžios „Manchester United“ sirgaliai džiaugėsi galėję pagaliau grožėtis buvusios šlovės niekaip nesusigrąžinančios komandos žaidimu. Ir ironizuodami nuopelnus dėl to priskyrė J. Mourinho – tokios ir panašios pašaipos pustrečių metų komandai vadovavusio 56-erių specialisto adresu užtvindė socialinius tinklus.

Pastarajam tai buvo pirmas pralaimėjimas treniruojant „Tottenham Hotspur“.

Kita buvusi J. Mourinho ekipa Londono „Chelsea“ trečiadienį taip pat šventė pergalę, namuose 2:1 palaužusi Birmingamo „Aston Villa“.

Taikliais smūgiais pasižymėjo Tammy Abrahamas ir N'Golo Kante, svečių gretose vienintelį įvartį pelnė Trezeguet.

Antrą vietą turnyro lentelėje susigrąžino „Leicerster City“, namuose po Jamie Vardy realizuoto 11 m baudinio ir Jameso Maddisono įvarčio paskutinę rungtynių minutę 2:0 įveikęs „Watford“.

Lesterio futbolininkai dabar savo sąskaitoje turi 35 taškus ir trimis lenkia titulą ginantį „Manchester City“.

Tuo metu lygos lyderių pozicijos – nepajudinamos. „Liverpool“ laimėjo miesto derbį, savoje aikštėje 5:2 pranokęs „Everton“.

Šeši įvarčiai buvo pelnyti pirmame kėlinyje. Šeimininkų gretose dukart pasižymėjo Divockas Origi, po sykį – Trentas Alexanderis-Arnoldas ir Sadio Mane. Pastarasis mačo pabaigoje iššvaistė dar dvi puikias progas, bet paskutinę pagrindinio laiko minutę tašką vis tik padėjo Georginio Wijnaldumas.

„Everton“ pusėje rezultatą dusyk švelnino Moise Keanas ir Richarlisonas.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai Anglijos čempionate nugalėjo penktą kartą iš eilės ir po 15 turų vis dar išlieka nepralaimėję. Dabar jų kraityje – jau 43 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)