Su treneriu Unai Emery šią savaitę atsisveikinę „Arsenal“ futbolininkai svečiuose 2:2 neįveikė „Norwich City“.

Prie sostinės komandos vairo debiutavo ilgametis „Arsenal“ žaidėjas Freddie Ljungbergas, kurio pirmąjį blyną prisvilino Teemu Pukki ir Toddo Cantwello įvarčiai.

Tašką svečiams išsaugojo du Pierre'o-Emericko Aubameyango įvarčiai.

Be pergalės „kanonieriai“ liko jau šeštame mače paeiliui.

Tuo metu „Manchester United“ ekipa, turnyrinėje lentelėje užimanti devintąją vietą, namuose 2:2 sužaidė su „Aston Villa“ vienuolike.

Svečius į priekį išvedė Jackas Grealishas, bet rezultatą prieš pertrauką išlygino Tomo Heatono įvartis į savus vartus.

64-ąją minutę „raudonuosius velnius“ ir jų sirgalius nudžiugino pasižymėjęs Victoras Lindelofas, bet vos po poros minučių lygiąsias nulėmusį įvartį mušė Tyrone'as Mingsas.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Leicester City“ per pridėtą laiką 2:1 palaužė Liverpulio „Everton“, o „Wolverhampton“ ir „Sheffield United“ sužaidė 1:1.